Чи правомірні дії слідчого?

Порушення процесуальних прав та оскарження дій слідчих: ділимося практичним досвідом

Модератор: maxim

тамга
Контактна інформація:

Чи правомірні дії слідчого?

Повідомлення тамга » 11 червня 2017, 20:34

Слідчий закрив кримінальне провадження. Суд скасував постанову про закриття як незаконну. Після поновлення досудового розслідування я ознайомився з матеріалами кримінальної справи. Я виявив, що слідчим долучено до справи рішення суду про скасування постанови слідчого про закриття, але мою скаргу до слідчого судді слідчий свідомо не долучив до справи. В цій скарзі висвітлено всі недоліки проведення слідства і підстави для скасування постанови слідчого про закриття провадження. Наразі призначено нового процесуального керівника. Отже йому не буде відомо про всі нюанси, які були мною викладено у скарзі до слідчого судді. Питання: Чи повинен був слідчий долучити цю скаргу до справи? Чи має він зробити це за моїм клопотанням?
Osmark
Site Admin
Контактна інформація:

Re: Чи правомірні дії слідчого?

Повідомлення Osmark » 13 червня 2017, 14:12

Ваша скарга "зробила своє діло", тобто постанова скасована. Якщо Ви все ж таки хочете, щоб скаргра була у справі, пишіть клопотання та долучайте до справи (подавайте слідчому через канцелярію). Так як у нас працюють слідчі та прокуратура, думаю, Ви ще не одну таку скаргу напишите. А всі нюанси, які були описані в скарзі, спробуйте втілити в клопотаннях про проведення слідчих дій :D , це буде більш дієво, ніж стара скарга.

Повернутись до “Слідчі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість