У транспорті

Степан

У транспорті

Повідомлення Степан » 12 серпня 2016, 00:43

Чи зобов'язаний водій маршрутки перевозити безплатно людей із посвідченням УБД, якщо їх більше ніж два у маршрутці одночасно?
Аватар користувача
Osmark
Site Admin
Повідомлень: 28
З нами з: 01 березня 2016, 12:41
Контактна інформація:

Re: У транспорті

Повідомлення Osmark » 02 вересня 2016, 15:19

Стосовно маршруток: на практиці такі обмеження дійсно існують.
Хоча на рівні законів обмежень не існує. Так, відповідно до ЗУ "Про транспорт", ст. 12, підприємства транспорту зобов'язані забезпечувати права на пільги громадян щодо користування транспортом і обмежень не зазначено.

Обмеження на перевезення пільговиків у маршрутках пов'язані з тим, що вони введені як додатковий альтернативний вид надання транспортних послуг, і перевезення на них здійснюються на бездотаційній основі, тобто повністю за рахунок перевізника.
Сам перевізник, як правило, встановлює 10-20 відсотків пільгових місць.

Тому і виникають конфлікти між пільговиками (не тільки учасниками АТО) та водіями маршруток, які при перевезенні даної категорії громадян не отримують кошти. Така реальність.

Повернутись до “Все про АТО: права та пільги учасників, проблемні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість