Запитання по статусу

Юрій

Запитання по статусу

Повідомлення Юрій » 12 липня 2017, 22:11

Добрий день! Можливо Ви зможете допомогти у вирішенні наступного питання - я був мобілізований за 3-ю хвилею мобілізації, проходив службу в навчальному центрі ЗСУ на посаді командира навчального взводу з серпня 2014 по серпень 2015 р. Участі в бойових діях не брав, займався підготовкою мобілізованих. Чи маю я право на пільги (запитую тому що мій колега по службі пільги має, але механізм отримання пояснити не може, в нього це вийшло майже "автоматично"). Дякую.
Osmark
Site Admin
Контактна інформація:

Re: Запитання по статусу

Повідомлення Osmark » 13 липня 2017, 11:13

Згідно із статтею 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) і працівники військових формувань України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи в районах проведення АТО, а також працівники підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО та в районах її проведення.

Підставою для надання статусу учасника бойових дій є:
– документи про залучення громадян до виконання завдань або направлення (прибуття) у відрядження в райони АТО;
– довідка встановленого зразка, яку у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО зобов’язані подати керівники підприємств, установ, організацій до міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій.

Перше, що Вам потрібно зробити - це звернутися з рапортом на ім’я начальника (командира) територіального управління, з’єднання, військової частини, підрозділу (загону), навчальної військової частини (центру), бази, установи, закладу Національної гвардії України щодо надання статусу учасника бойових дій. Далі рапорт повинен буде переданий атестаційній комісії і в подальшому буде прийнято рішення.
Юрій

Re: Запитання по статусу

Повідомлення Юрій » 13 липня 2017, 19:08

Щиро дякую за роз'яснення.

Повернутись до “Все про АТО: права та пільги учасників, проблемні питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість